A Tipi Gümrüklü Antrepo Hizmeti

HADIMKÖY GÜMRÜKLÜ ANTREPO TESİSİ

İstanbul’un Hadımköy bölgesinde bulunan, Muratbey Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı antrepo tesisimiz modern ve teknolojik altyapı ile donatılmıştır. 9 rampaya sahip antrepomuz 13500 metrekarelik gümrüklü alanıyla faaliyet göstermektedir.

İthal ve ihraç ürünlerin gümrüklü sahada depolanması, yurtiçi ve yurtdışı dağıtımı gibi katma değerli lojistik hizmetleri sağladığımız tesisimizde aynı zamanda etiketleme, paletleme, streçleme, paketleme, yeniden ambalajlama, sipariş hazırlama, barkodlama, dağıtım ve sevkiyat için ürün hazırlama gibi faaliyetlerimiz de mevcuttur.

Aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz Stok Takip sistemi sayesinde müşterilerimiz ürün giriş ve çıkış işlemlerini ve bu işlemlere bağlı tüm evrakları kontrol ve takip edebilmektedir.

Uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmış depolarımız 7/24 koruma sağlayan güvenlik ve yangın güvenlik sistemlerine sahiptir.

Ayrıca antrepomuzda çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı depolanan eşyanın korunması, istiflenmesi, yüklenmesi ve boşaltılması esnasında nelere dikkat edileceği konusunda gerekli eğitimleri almış tecrübeli kişilerdir. Antrepomuzda depolanan müşteri malları gerekli sigorta poliçeleri ile korunmaktadır.